WARNING

The background slider feature is not compatible with 'minimal layout mode'. Please, check your admin/theme configuration.

remove warning
  • HISTORIA

    Pop Art

Historia

HISTORIA BUDKI
FOTOGRAFICZNEJ

„Kiedy Dziadek opowiadał mi tę historię był rok 1986 a ja nie wiedziałem kim jest Andy Warhol, co oznaczało przeżyć II Wojnę Światową i dlaczego tak ważne są marzenia.

Dziadek raz w życiu odwiedził Amerykę a stało się to ponieważ podczas wojny pomógł żydowskiej rodzinie wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Nie znam szczegółów tych zdarzeń. Mój dziadek nigdy nie wracał do tamtych wspomnień, a może ja byłem za mały na takie opowieści.

W 1957 roku Dziadek odwiedził Nowy Jork i po raz pierwszy od czasów wojny spotkał się z Państwem Minzberger. Były łzy, odznaczenia, a wśród zaproszonych gości znalazł się Andy Warhol. Dziadek wspominał, że rozmowa z młodym artystą była dla Niego ciekawym doświadczeniem. Nigdy nie powiedział mi o czym dokładnie rozmawiali, lecz opowiedział, że Andy wręczył Mu małe pudełko, które dla mojego Dziadka niewiele znaczyło i po pewnym czasie zniknęło na strychu.

W 1986 roku Dziadek przekazał mi hisotrię o spotkaniu z artystą oraz o pudełku, które powinno leżeć na strychu. Wtedy byłem za mały na takie zagadki i do tajemniczego prezentu powróciłem dopiero w 2013 roku za namową mojej przyjaciółki Nory Gae, której opowiedziałem tę historię. W pudełku znajdowało się kilka kartek, na których umieszczone zostały rysunki budki. Postanowiłem więc tchnąć w nią życie.

Nie wiem ile prawdy jest w tej historii, wiem natomiast, że nie mogłem pozostać wobec niej obojętny. Nigdy nie dowiem się czy projekt, który oglądacie to prawdziwa wizja Andy Warhola, wiem natomiast, że budka fotograficzna, która z niego powstała ma duszę a jej design to prawdziwe dzieło sztuki”.

Stanisław Gliniewicz

1b
2b
3b
4b
Z

MÓJ
ZESPÓL

Osoby, bez których nie mogę istnieć:

Staś Gliniewicz

GŁOWA

Absolwent Oxford Brookes University. Staś mnie stworzył, wie jaką mam misję do spełnienia i jak bardzo jestem wymagająca. On zna mnie najlepiej.

Izabela Zwierzyńska

SERCE

Ukończyła psychologię na SWPS. Aktualnie studiuje w Akademii Teatralnej w Warszawie. Izabelka wkłada dużo serca abym stale mogła się rozwijać.

Nora Gae

MÓZG

Absolwentka SGH. Nora inspiruje do działania. Jeśli skontaktujesz się ze mną, będziesz miał do czynienia właśnie z Norą.

K

KOCHAMY TO
CO ROBIMY

APARAT

Wnętrze ‚Budki Fotograficznej’ skrywa najnowszej generacji profesjonalny aparat fotograficzny dedykowany do tego typu urządzeń

KAMERA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasze urządzenie wyposażone jest w kamerę rejestrującą, np. życzenia składane przez zaproszonych gości

EKRAN

Ekran dotykowy sprawia, że ‚Budka Fotograficzna’ obsługiwana jest przez jedno dotknięcie. ‚Live view’ sprawia, że miny będą takie, na jakie Klienci czekają

WYDRUK

Czas wydruku wynosi jedynie 8 sekund. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wydruku, zdjęcia przeżyją swoich właścicieli

JAKOŚĆ

Ogromna pasja, zaangażowanie i serce włożone w projekt rodzi profesjonalizm. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby każde wydarzenie odbyło się na najwyższym poziomie

ZABAWA

Indywidualny dobór gadżetów do konkretnej imprezy sprawi, że zaproszeni goście na długą zapamiętają emocje, które towarzyszyły podczas Państwa wydarzenia.

B

BUDKA
FOTOGRAFICZNA

Budka zachwyca na imprezach firmowych, weselach, urodzinach, studniówkach, baby shower, targach czy w klubie. Nic nas nie ogranicza.