WARNING

The background slider feature is not compatible with 'minimal layout mode'. Please, check your admin/theme configuration.

remove warning

Volkswagen PhotoBus

VOLKSWAGEN PhotoBus

Jesteśmy firmą, która dostosowuje się do Twoich potrzeb i właśnie dlatego oprócz naszej tradycyjnej Budki Fotograficznej, stworzyliśmy mobilną Budkę Fotograficzną w zabytkowym Volkswagenie. Ponieważ wiemy, że Twoja impreza będzie wyjątkowa, zakochasz się w produkcie, który do Ciebie dostarczymy. Podczas każdej imprezy tworzymy niezapomniane doświadczenie dla Ciebie oraz Twoich gości.

Web - four pics - VW - II

Nasz Volkswagen jest czymś więcej niż tylko niesamowicie wyglądającym samochodem – stanowi połączenie klasyki motoryzacji z urządzeniem eventowym, dzięki któremu każda impreza będzie wyjątkowa. Dzięki Volkswagenowi ludzie automatycznie są uśmiechnięci i mają super zabawę niezależnie od tego w jakim są wieku. Volkswagen PhotoBus jest produktem unikalnym, zabawnym, którego wartością dodaną są zdjęcia najwyższej jakości, które każdy z użytkowników zatrzymuje dla siebie.

IMG_8277

Pracujemy na zewnątrz oraz w środku

Dostosowujemy się do otoczenia

Volkswagen PhotoBus jest świetną atrakcją na wesela, imprezy firmowe, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie są ludzie, a jeśli ich nie ma dzięki niemu przybędą. Obsługujemy eventy zarówno na zewnątrz, np. parki, otoczenia budynków, skwery, koncerty plenerowe, obszary miejskie, jak również chętnie wjeżdżamy do środka budynków, np. sale bankietowe, galerie handlowe, sale koncertowe, sale konferencyjne.

Nielimitowana ilość zdjęć

Każdy otrzymuje swoją kopię

W naszym Volkswagenie zmieści się nawet kilkanaście osób. Każdy kto jest na fotografii otrzymuje swoją kopię zdjęcia, a jeśli będzie taka potrzeba dodrukowujemy ich większą ilość. Nie ograniczamy naszych wydruków. Jeśli na Twojej imprezie jest album, drukujemy wszystkie zdjęcia Twoich gości i wklejamy je do środa – MEGA pamiątka.

Najwyższa jakość obsługi

Najwyższa jakość zdjęć

Oprócz wyglądu oferujemy Wam również najwyższą jakość zdjęć oraz najwyższą jakość obsługi. Wiemy, jak wiele znaczy dla Ciebie organizacja wydarzenia, które organizujesz więc możesz być pewien, że my damy z siebie wszystko, żeby Twoi goście byli zachwyceni.

Web - four pics - VW - III

Dlaczego to właśnie nasz zespół z Volkswagenem PhotoBus-em powinien znaleźć się na Twojej imprezie:

Najwyższa jakość zdjęć oraz wydruków

Zanim kilka lat temu wprowadziliśmy nasz pierwszy produkt na rynek, a była nim Budka Fotograficzna, przez długi czas dobieraliśmy najlepszy sprzęt do tego typu inwestycji. Efektem jest zorganizowanie ponad trzystu eventów w całej Polsce, jak również w Europie. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, czego dowodem są setki tysięcy wykonanych zdjęć i cała masa uszczęśliwionych ludzi. Jakość jest dla nas jedną z najważniejszych rzeczy podczas obsługi Twojego wydarzenia – nie znamy słowa kompromis. Jesteśmy zobowiązani dostarczyć produkt oraz usługi na najwyższym poziomie.

Każdy, kto zrobi zdjęcie, je otrzymuje

Volkswagen PhotoBus, podobnie jak tradycyjna Budka Fotograficzna, nigdy nie limituje ilości wydrukowanych zdjęć. Każdy kto znajdzie się przed obiektywem naszych urządzeń zostanie wynagrodzony zdjęciem, a jeśli jedna kopia to za mało, jesteśmy otwarci na dodrukowywanie większej ilości bez limitu. Zabierz ze sobą tyle zdjęć, na ile będziesz miał ochotę.

Personalizacja

Każdy event jest dla nas niepowtarzalny. Dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i zawsze proponujemy rozwiązania pod kątem każdego wydarzenia. Personalizujemy nie tylko logo, które drukowane jest na zdjęciach, lecz również tło, gadżety, otoczenie wydarzenia oraz jesteśmy w stanie wykonać cały branding naszego Volkswagena. Dzięki personalizacji, zapamiętywalność Twojej imprezy czy promowanego produktu wzrasta. Wyróżnimy Cię na tle innych.

Przyjazny i doświadczony zespół

Nasz zespół to grupa ludzi, dla których organizowanie eventów jest nie tylko pracą, ale również świetną zabawą. Wasze realizacje wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu zarażamy pozytywną energią. Jeśli się z nami skontaktujesz, zobaczysz jak szybko odpowiadamy na Twoje zapytania i jak przyjemnie przebiega proces przygotowywania imprezy. Dzięki wartościom, jakie reprezentuje nasz zespół, dzięki ideom, które nam przyświecają, tworzymy nierozerwalne, oparte na emocjach relacje z naszymi odbiorcami.

Wygląd jest również dla nas bardzo ważny

Estetyka jest dla nas również istotnym elementem podczas eventu, dlatego stworzyliśmy produkt, który sam w sobie zachwyca. Oprócz jakości otrzymujecie od nas samochód wyjątkowy. Włożyliśmy masę serca, czasu i pracy, po to, aby nasz Volkswagen był obiektem zainteresowania osób, które go zobaczą. Nie można przejść obok nas obojętnie – przyciągamy spojrzenia.

Web - Cennik - VW

Pięknie wyglądająca para młoda, wszyscy goście, wyjątkowe miejsca, sytuacje, to wszystko zostanie na zawsze nie tylko w Waszych sercach, lecz również w formie zdjęć wydrukowanych z Volkswagena PhotoBus-a. Wspomnienia mogą być przywracane ze zdjęć przyczepionych na lodówce, mogą służyć jako zakładki do książek czy być noszone zawsze przy sobie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową poniżej. Cennik dotyczy Volkswagena PhotoBus-a, cennik klasycznej Budki Fotograficznej znajduje się w zakładce „Cennik” w menu głównym strony.

Volkswagen PhotoBus

Volkswagen PhotoBus

Koszt wynajęcia

Pakiet czerwony

2 godziny

2 400 zł

Pakiet zielony

4 godziny

2 700 zł

Pakiet niebieski

Cały dzień

3 600 zł

Koszt wynajęcia Volkswagen-a PhotoBus-a zawiera:

– wydruk spersonalizowanych zdjęć z własnym bądź zaprojektowanym przez nas logotypem

– duża ilość gadżetów w tym te, zaprojektowane przez naszych kreatywnych grafików

– nieograniczona ilość wydrukowanych zdjęć podczas imprezy

– najwyższa jakość wydruków

– wybór formatu zdjęć – drukujemy również zdjęcia w formacie polaroidowym

– obsługa na wysokim poziomie przez nasze hostessy oraz obsługa techniczna

– własna galeria ze zdjęciami w postaci cyfrowej po zakończeniu imprezy

– album, do którego wszyscy mogą wklejać zdjęcia + zostawiać życzenia

– dojazd do 80km od centrum Warszawy (powyżej 80km koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie)

Koszt wynajęcia Volkswagen-a PhotoBus-a nie zawiera:

– personalizacji graficznej samochodu

– dekoracji samochodu

Zapraszamy do kontaktu o każdej porze pod adresem e-mail: kontakt@zdjeciazbudki.pl lub numerem telefonu: +48 605.602.538

Do zobaczenia!