WARNING

The background slider feature is not compatible with 'minimal layout mode'. Please, check your admin/theme configuration.

remove warning
  • Regulamin

Regulamin

REGULAMIN

Niniejszy Regulamin dotyczy wynajmowania oraz zakupu ?Budki Fotograficznej?

 

Wynajem

 

1. Chęć wynajęcia ?Budki Fotograficznej? można zgłaszać telefonicznie (nr tel.: +48 605.602.538) bądź mailowo (wynajem@zdjeciazbudki.pl) przez  7 dni w tygodniu o dowolnej godzinie.

2. Po zapoznaniu się z cennikiem zamieszczonym na stronie http://www.zdjeciazbudki.pl/cennik należy wybrać pakiet, który Państwa interesuje i poinformować o wyborze osobę przyjmującą zamówienie. Pakiet indywidualny jest dopasowywany do specjalnych wymagań Klienta.

3. Po ustaleniu terminu wynajęcia urządzenia należy wpłacić 350zł zaliczki na konto o numerze 78 1020 1097 0000 7502 0164 9573 w tytule podając Imię/Nazwisko/Miejsce wydarzenia/Data.

4. Po zakończonej pracy ?Budki Fotograficznej? należy uregulować całą kwotę.

5. Najpóźniej 7 dni przed planowanym wydarzeniem, można anulować wynajem ?Budki Fotograficznej? a wpłacona zaliczka zostanie zwrócona na konto zamawiającego. Po tym terminie anulowanie wynajmu budki będzie oznaczało utratę wpłaconej zaliczki.

6. ?Budka Fotograficzna? w promieniu do 60km od Warszawy jest dostarczana bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeśli wydarzenie odbywa się w odległości większej niż 60km cena za dojazd ustalana jest indywidualnie w momencie składania zamówienia.

 

Kupno

 

1. Zakup ?Budki Fotograficznej? odbywa się poprzez kliknięcie przycisku ?Kup? na stronie http://www.zdjeciazbudki.pl/sklep

2. W momencie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia najbardziej dogodnego terminu dostarczenia urządzenia bezpośrednio przez naszego pracownika oraz ustalany jest termin szkolenia.

3. Produkt dostarczamy na całym świecie bez ponoszenia dodatkowych opłat.

4. Maksymalny czas dostarczenia ?Budki Fotograficznej? wynosi 20 dni.

5. W skład ?Budki Fotograficznej? wchodzą: obudowa, komputer z ekranem dotykowym, aparat fotograficzny, lampa błyskowa, dodatkowe oświetlenie, drukarka, kamera, oprogramowanie.